SPIN

Kim jest nowy prezes STBSu

Aneta Borkowska czwartek, 4 lipca 2019, 11:51 Aktualnie, Siedlce

Nowy prezes Siedleckiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Adam Zawadzki wczoraj (3 lipca) został powołany na to stanowisko.

Adam Zawadzki ma 59 lat i jest siedlczaninem. Wykształcenie: Technikum Budowlane w Siedlcach w zakresie prefabrykacji budowlanej, Wyższa Szkoła Rolniczo-Pedagogiczna w Siedlcach kierunek pedagogiczny, studia podyplomowe w zakresie zarządzania projektem finansowanym z Unii Europejskiej – Uniwersytet Warszawski.

Początki kariery zawodowej od 1984 roku związany był z turystyką i sportem. Od 1991 roku prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie handlu. Następnie od 2005 roku kariera zawodowa kontynuowana była w sektorze budowlanym w branży instalacji sanitarnych w marketingu
i sprzedaży oraz w działach handlowych i jako koordynator inwestycji. Praca w lokalnej firmie
PHU „Czyste Środowisko” Wojciech Nowak w Siedlcach, ogólnopolskiej spółce Delfin Sp. z o.o. Kielce oraz francuskim koncernie Sotralentz Sp. z o.o. Od 2012 roku ponownie rozpoczęta została działalność gospodarcza pod nazwą Eko Konsulting Adam Zawadzki z siedzibą w Siedlcach. Profil działalności: usługi projektowe, usługi konsultingowe dla jednostek samorządu terytorialnego w zakresie rozwiązania gospodarki ściekowej oraz obsługa zamówień publicznych dla samorządów.
W tym czasie wykonanych zostało szereg Programów Funkcjonalno-Użytkowych budowy przydomowych oczyszczalni ścieków, Analiz Efektywności Kosztowej inwestycji wodno-kanalizacyjnych realizowanych przez samorządy w ramach PROW 2014 – 2020 oraz współudział w realizacji ok. 4000 szt. projektów przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie całego kraju. Obsługa w zakresie przygotowania i realizacji największej w Polsce inwestycji polegającej na budowie przydomowych oczyszczalni ścieków (800 oczyszczalni) na terenie gminy Chełmiec.

Paweł Chazan, który na czas wyboru nowego prezesa sprawował funkcję prezesa STBS, wraca na swoje poprzednie stanowisko, czyli naczelnika wydziału gospodarki komunalnej

źródło: UM Siedlce

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?