SPIN

Grzegorz Orzełowski robi karierę w Lublinie

redakcja piątek, 2 sierpnia 2019, 10:29 Aktualnie, Siedlce

Były prezes Agencji Rozwoju Miasta Siedlce dostał stanowisko w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Decyzją zarządu województwa, Grzegorz Orzełowski od wczoraj jest tam pełniącym obowiązki dyrektora. CSK to największa instytucja kultury podlegająca marszałkowi lubelskiemu.

Grzegorz Orzełowski od marca tego roku był prezesem spółki Chełmski Park Wodny, wcześniej przez trzy lata siedleckiego aquaparku. Siedlczanie powinni pamiętać go jako wieloletniego p.o. dyrektora Centrum Kultury i Sztuki, a jeszcze wcześniej naczelnika gabinetu prezydenta Siedlec.

Jak informują lubelskie media, pracownicy CSK spodziewali się, że miejsce Marka Krakowskiego (dotychczasowego p.o. dyrektora) zajmie Iwona Orzełowska (prywatnie żona Grzegorza Orzełowskiego), która od końca czerwca pracowała w CSK w Lublinie na stanowisku głównego specjalisty w dziale programowym. Dzień przed powołaniem jej męża – Orzełowska odeszła z pracy.

9 komentarzy

 1. roszada dodano 2 lata temu

  Rodzina rozpracowuje Lublin?
  Ustępują ze stanowisk by nie było przeszkód.
  Zaraz pewnie będzie zamiana z bratem.
  Będzie rezygnacja z funkcji radnej?

 2. drugi dzień dodano 2 lata temu

  Drugi dzień w Lublinie i już robi karierę, co za ludzie, z Siedlec.

 3. Arek dodano 2 lata temu

  A ja robię karierę w Warszawie

  • Janek dodano 2 lata temu

   Ludzie,
   To jest najniższy poziom dziennikarstwa, serio.
   Info z fb, czy autoreklama p.Orzełowskiego?
   Jaka kariera ?! PRACA. Nie wszyscy mają tak łatwo, nie wszyscy są prawi i sprawiedliwi, lub takich wielbiący!
   I ok., niech wykorzysta swoją szansę, czemu nie! Tylko nie gloryfikujmy przeciętnego pracownika kultury i nie trąbmy o jakiejś karierze, bo flaki dię wywracają!

 4. W poniedziałek dodano 2 lata temu

  lub za m-c odejdzie GO bo przyjdzie MO.

 5. Do spin siedlce dodano 2 lata temu

  Czy na prawde nie macie bardziej dajacych do myslenia przekazow jak ten?Chyba ze jest to na polityczne zamowienie znanych p.Borkowska

 6. Pawel dodano 2 lata temu

  Czy Wy naprawde w tym spinie nie macie ciekawszych tematow tylko pompujecie sage Orzylowskich non stop Kim Oni sa dla Nas zeby tyle o Nich pisac?

 7. nina dodano 2 lata temu

  Gratulacje Grzegorzu

 8. Jan tv dodano 2 lata temu

  Karierowicze polityczni tylko wstyd dla woj. Łubelskiego że zatrudniają takiego fachowca że w województwie nie ma ludzi od kultury . Nn by?

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?