SPIN

Barbara Jezierska z tytułem Opiekuna Stypendysty Roku

Aneta Borkowska środa, 25 września 2019, 07:54 Społeczeństwo

Konkurs skierowany był do nauczycieli – opiekunów, pedagogów szkolnych i doradców zawodowych, którzy sprawowali opiekę dydaktyczną nad stypendystami w ramach projektów „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych”.

Laureatem konkursu i zdobywcą tytułu Opiekun Stypendysty Roku 2018/19 została Barbara Jezierska – nauczycielka biologii w SP nr 2 im. G Narutowicza w Siedlcach. Była opiekunem stypendystki Zofii Lichograj uczennicy klasy 8b. 18 września podczas uroczystej gali Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik wręczył nagrody laureatom konkursu.

Za osiągnięciami stypendystów stoją nie tylko rodzice i szkoła, ale przede wszystkim nauczyciele – opiekunowie. To ich pasja i całoroczne zaangażowanie w pracę z uczniami przynoszą sukcesy. To oni wpływają na rozwój ucznia, pełnią rolę doradcy i mentora.

W Szkole Podstawowej nr 2 już od wielu lat nauczyciele pracują z uczniami przygotowując ciekawe projekty. Realizowano projekty z języka angielskiego, matematyki, biologii.

Dwójka to mała szkoła tym bardziej cieszy sukces uczniów i ich opiekunów. Już ponad 30 podopiecznych Dwójki otrzymało wyróżnienia w postaci stypendiów Marszałka Województwa Mazowieckiego.

źródło: SP nr 2

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?