SPIN

Skopali 70-latka, bo zwrócił im uwagę

redakcja środa, 13 listopada 2019, 13:04 Aktualnie, Siedlce

Trzy miesiące w areszcie spędzą trzej młodzi mężczyźni za to, że na początku miesiąca pobili starszego siedlczanina. Musiał on przejść poważny zabieg ratujący życie.

Stało się to 5. listopada na jednym z siedleckich osiedli. 70-latek zwrócił uwagę trzem młodym mężczyznom, którzy zachowywali się głośno, wulgarnie i przewrócili kosz ze śmieciami.

– Uwaga starszego pana rozjuszyła ich i natychmiast go zaatakowali bijąc i kopiąc po całym ciele. 70-latek doznał bardzo poważnych obrażeń ciała. Po przewiezieniu do szpitala poddany został zabiegowi ratującemu życie – mówi rzeczniczka siedleckiej policji Agnieszka Świerczewska.

Sprawcami pobicia okazali się dwaj 19-latkowie i 20-latek (mieszkańcy Siedlec i gm. Siedlce). W chwili zdarzenia wszyscy byli nietrzeźwi.

Wszyscy usłyszeli zarzuty za udział w pobiciu, za co grozi nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Sąd Rejonowy zdecydował o ich tymczasowym aresztowaniu.

4 komentarze

 1. Zenek dodano 2 lata temu

  I dobrze. I prace społeczne na świeżym powietrzu (grabienie liści, itd.) aby mieszkańcy obejrzeli sobie tych gagatków. Powinni jeszcze mieć napisane za co te prace. Wstyd i upokorzenie więcej ich nauczą niż areszt.

 2. xyv dodano 2 lata temu

  Bydlo bez zasad i bez kultury 😛
  W Emiratach by im ucieto za to reke i to byloby sprawiedliwe 😉

 3. super dodano 2 lata temu

  Dokładnie pod klucz i do roboty leserów.

 4. swojak dodano 2 lata temu

  pręgierz i chłosta A później prace

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?