SPIN

Jest konkurs na dyrektora „Czwórki”

Aneta Borkowska wtorek, 17 grudnia 2019, 11:48 Siedlce

Jest konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 w Siedlcach. Kandydaci mogą składać dokumenty do 9 stycznia 2020 roku do godziny 15.45 w Biurze Obsługi Interesanta.

Wszystkie szczegóły TUTAJ

Przypomnijmy w SP nr 4 problem z wyborem dyrektora pojawił się, gdy dotychczasowy – Przemysław Anusiewicz nie wygrał konkursu na to stanowisko. Nieoficjalnie (głosowanie jest tajne), za jego kandydaturą mieli opowiedzieć się przedstawiciele rodziców, nauczycieli i ZNP (w sumie 5 głosów), a wstrzymać od głosu przedstawiciele UM i kuratorium oświaty (6 głosów).

Ostatecznie prezydent Andrzej Sitnik jako swojego kandydata wskazał Wojciecha Mamcarza, ale do zatwierdzenia tej kandydatury potrzebna była opinia (pozytywna lub negatywna) rady pedagogicznej. Ta jednak tego nie zrobiła. Od 1 września szkołą zarządza Anna Pluta.

Komentarze (1)

  1. jola dodano 3 lata temu

    Życzę Radzie Pedagogicznej by trzymała "moralny kręgosłup". Sytuacja lubi się powtarzać, a nie warto zniszczyć tak dobrej szkoły.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?