SPIN

Spotkanie z potencjalnym inwestorem Pogoni

Aneta Borkowska piątek, 6 marca 2020, 14:01 Sport

23 marca o godz. 18 odbędzie się spotkanie otwarte lokalnych przedsiębiorców z potencjalnym inwestorem siedleckiej Pogoni – Sławomirem Kiełbusem z USA oraz trenerem Bartoszem Tarachulskim.

Celem spotkania jest poznanie osoby i planów inwestora i trenera oraz integracja środowiska siedleckich przedsiębiorców wspierających sport.

Sławomir Kiełbus urodził się w 1958 r. Do momentu pobytu w kraju (1985 r.) mieszkał w podwarszawskim Piastowie. Właśnie w tym mieście zaczął swoją przygodę z piłką nożną (trwającą do dziś) grając od 1974 w Piaście Piastów. Po przyjeździe do USA nie było mowy o uprawianiu sportu na profesjonalnym poziomie, a piłka nożna stała się jedynie elementem rekreacyjnym w weekendy. Pomimo grania w piłkę na poziomie rekreacyjnym zagrał w finale amatorskiego Pucharu Stanu Arizona w którym na stałe mieszkał. W 1999 r została założona jego pierwsza firma, a następnie w 2010 dwie kolejne. Obecnie wszystkie prowadzone przez niego z sukcesem firmy zostały sprzedane, a inwestor jest na zasłużonej emeryturze.

Zainteresowanie Pogonią tak naprawdę zrodziło się przez przypadek, ponieważ trenerem Pogoni został Bartosz Tarachulski, z którym Sławomir Kiełbus miał wcześniej kontakt. Trener przekazał merytorycznie i konkretnie informacje w jakim miejscu znajduje się klub z Siedlec. Kiełbus podjął wyzwanie mające na celu zmianę wizerunku klubu poprzez zainwestowanie w niego, potencjalne przejęcie zarządzania klubem w oparciu o współpracę z kibicami, prezydentem, radą miasta, biznesmenami, mieszkańcami oraz innym stowarzyszeniami reprezentującymi siedlecki sport.

Więcej na temat jego misji i wizji potencjalnego zarządzania klubem będzie można dowiedzieć się 23 marca o godz. 18 w Hotelu IBIS.

Bezpłatne zapisy na spotkanie: TUTAJ

źródło: Pogoń Siedlce

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?