SPIN

Pierwsza ofiara śmiertelna koronawirusa

Aneta Borkowska sobota, 11 kwietnia 2020, 11:30 Aktualnie, Siedlce

W szpitalu wojewódzkim zmarła pacjenta z koronawirusem. To mieszkanka powiatu w wieku 60-70 lat.

– Pacjentka trafiła do nas z bólem brzucha, przebywała na oddziale izolacyjnym i jej stan był dobry – mówi Marcin Kulicki prezes szpitala. – W piątek nagle się pogorszył i mimo reanimacji nie udało się jej uratować. Kobieta było obciążona wieloma chorobami. – dodaje.

Sala izolacyjna, w której przebywała pacjentka będzie poddana dekontaminacji, ale nie trzeba zamykać oddziałów, ani nikt z personelu nie musi być poddany kwarantannie, gdyż zachowane były wszelkie środki ostrożności.

W szpitalu zakaźnym w tej chwili przebywa 18 pacjentów z COVID 19, w tym trzech na OIOM-ie. Kolejnych ośmiu zakażonych jest w izolatorium.

Na wyniki czeka w tej chwili 11 osób (jedna w namiocie).

2 komentarze

  1. Roman dodano 1 rok temu

    Przypisywanie C19 jest tu potwierdzeniem bujdy o żekomej pandemi. Mamy pandemię strchu i interesa wielkich graczy. Wirusolodzy znają ponad 300 grypopodobnych koronowirusów toważyszących naturze i ludzkości od stworzenia świata. W kraju w sezonie 2019/20 zmarło wkutek wirusów grypy i pochodnych z powikłaniami ponad 100 tys. pacjentów. Obecnie na człym świecie jest to ok.100 tys. We łoszech i Hiszpanii umiera tyle samo ludzi co w latach ubiegłych. Wniecona tam panika władz podsycana umiejętnie przez media, powiązana jest z próbą naciągania UE na bezzwrotne dotacje. Owszem C19 to koronawirus nieco podrasowany i atakujący oskrzela. W przypadku chorób współistniejących zwłaszcza w grupie starszych 65+ jest groźny… Pozostaje pytanie kto i dlaczego koleiny raz po "epidemiach" ptasiej grypy i skutecznym wyłudzeniu miliardów od spanikowanych lub korumpowanych nieRządów robi nas zbiorowo w ciula??!…

  2. Do Roman dodano 1 rok temu

    Treść przepisana żywcem o teoriach spiskowych tego świata.
    Proszę podać żródła skąd te wszystkie dane.
    Zapomniał Pan o wpływie 5G na Nasze mózgi .

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?