SPIN

„Bajkowe Siedlce. Nasza mała ojczyzna” online

Aneta Borkowska poniedziałek, 4 maja 2020, 20:40 Kultura

W niedzielę (10 maja) od godz. 12:00 Centrum Kultury i Sztuki zaprasza do oglądania online kolejnej produkcji. Tym razem, z myślą o najmłodszych Widzach, placówka udostępni w sieci nagranie spektaklu „Bajkowe Siedlce. Nasza mała ojczyzna” w wykonaniu aktorów Teatru Es.

Nagranie dostępne będzie na kanale YouTube CKiS oraz na stronach www.ckis.siedlce.pl i www.facebook.com/ckis.siedlce do poniedziałku, 11 maja do godz. 20:00.

Spektakl skierowany do najmłodszych Widzów jest swoistą wędrówką po Siedlcach. Przewodnikami po mieście są dwaj główni bohaterowie: Kot Bruno oraz Atanazy, którzy podczas swej wyprawy opisują historię miasta i zmian jakie się w nim dokonały w ostatnich latach. Fabuła jest pełna niespodzianek, interakcji z widzami, wzbogacona piosenkami i niespodziewanymi zwrotami akcji. Spektakl to lekcja lokalnego patriotyzmu. „Bo każdy szuka swojego miejsca na ziemi…”

Scenariusz: Stefan Szulc / Reżyseria: Robert Protasewicz / Muzyka: Waldemar Koperkiewicz, Robert Protasewicz / Obsada: Dominik Bobryk, Robert Protasewicz, Maciej Czapski, Ula Gotowicka, Radosław Pawlik

źródło: CKiS

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?