SPIN

W czwartek odkomarzanie nad zalewem

Aneta Borkowska poniedziałek, 27 lipca 2020, 16:28 Aktualnie

30 lipca (czwartek) ruszy w mieście odkomarzanie i odkleszczanie terenów rekreacyjnych nad zalewem. Akcja będzie przeprowadzana od godz. 21.

Urząd miasta prosi mieszkańców, by w tym czasie nie przebywali na tym terenie.

2 komentarze

  1. Czytelniczka dodano 1 rok temu

    I JESZCZE WŁADZE MIASTA NIECH UPORZĄDKUJĄ ZASADY PORUSZANIA SIĘ ROWERZYSTÓW NAD ZALEWEM. Parę mandatów za jazdę po ścieżce dla pieszych i byłby spokój. To najlepszy sposób, by grupy szaleńców rowerzystów zaczęły przestrzegać zasad. Ścieżka dla rowerów jest od stanicy w bok, ale niewielu rowerzystów z tego korzysta. Pieszy też człowiek i ma prawo wyjść na spacer. Życzę wszystkim bezpiecznego pobytu nad zalewem, który ponoć jest dla wszystkich.

  2. and dodano 1 rok temu

    Po wielu petycjach, wybudowano odcinek chodnika na wysokości plaży. Co z tego. W niedzielę i w dni bardzo ciepłe, cały chodnik jest zastawiony samochodami, często stoi bus na całej szerokości chodnika, a tam jest ustawiony znak zakaz zatrzymywania i postoju. Matki z wózkami chodzą środkiem jezdni pomiędzy szalejącymi motocyklistami. Mimo licznych telefonów- nie reaguje ani Straż Miejska, ani Policja. Wolą mieć spokój. Nigdzie w Polsce nie widziałem takiego bałaganu w miejscach przeznaczonych na rekreację. Jako przykład proszę zalew w Kałuszynie i nad Firlejem.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?