SPIN

Ponad 530 osób na kwarantannie

Aneta Borkowska czwartek, 17 września 2020, 14:34 Siedlce

W ciągu ostatniej doby siedlecki sanepid odnotował tylko 1 zakażenie, ale na kwarantannę wysłano aż 535 osób co daje ich łącznie 1055. To rekord w naszym powiecie.

Przypomnijmy, że tak duża liczba osób na kwarantannie wynika z tego, że w siedleckim „Elektryku” u jednego z nauczycieli wykryto koronawirusa. Uczniowie z pięciu klas są na kwarantannie, a dodatkową przebywają na niej także ich bliscy.

Do tej pory w naszym powiecie zachorowały 283 osoby z czego 201 wyzdrowiało. Od początku epidemii, na terenie miasta i powiatu zmarło 10 osób.

3 komentarze

  1. Czytelniczka dodano 1 rok temu

    To już będzie lawina. Ludzie chcą żyć jak dawniej, ale to covidek karty rozdaje…

  2. Czytelniczka dodano 1 rok temu

    Jest ciekawie, a będzie jeszcze weselej…

  3. piotr dodano 1 rok temu

    egoizm i ciągłe "ja" bierze górę, nie myślimy o całości tylko o sobie. To ma krótkie nogi. Takie zjawiska społeczne prędzej czy później prowadzą do złych sytuacji. Zobaczymy kiedy będzie lek i szczepionka. Tak czy inaczej trochę ludzi umrze. Smutne bo nie możemy dostosować się do maseczki którą niektóre grupy zawodowe nodzą prawie 8 h np lekarze podczas operacji, ludzie pracujących w laboratoriach. I żyją i martwią się o siebie a tym samym o swoje rodziny. Jedyne co może otrzeźwić tą arogancję i impotencję umysłu to jakaś tragedia. Zatem życzę szybkiego otrzeźwienia jednak wątpię czy do tego dojdzie.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?