SPIN

„Pogrzeb Praw Kobiet” – znicze pod siedzibą PiS

redakcja piątek, 23 października 2020, 17:43 Siedlce

W wielu miastach w Polsce trwają dziś protesty przeciw wyrokowi TK w sprawie aborcji. W Siedlcach organizatorzy akcji pod hasłem „Pogrzeb Praw Kobiet” zachęcają by zapalić znicz pod siedzibą PiS.

Pierwsze pod biurem posła Krzysztofa Tchórzewskiego już stoją.

Przypomnijmy wczoraj Trybunał Konstytucyjny orzekł, że aborcje ze względu na ciężkie, nieuleczalne, a także śmiertelne wady płodów są niezgodne z konstytucją.

Organizatorzy dzisiejszej akcji: Nowa Lewica Siedlce, Federacja Młodych Socjaldemokratów Siedlce, Młodzi Razem, Młoda Lewica – Mazowsze, Młodzi Razem – Mazowieckie.

4 komentarze

 1. obserwator II. dodano 2 lata temu

  Zastanawiam się czy można użyć słów TK do tej organizacji powołanej przez jedną tylko partię.Aby tej instytucji nie nazywać TK jak oświadczył min.sprawiedliwości Z.Zibro kiedy to jeszcze Prezesem TK był Prof.Rzepliński i Ziobro stwierdził,że to jest towarzystwo do picia herbatki i jedzenia ciasteczek,więc ja dzisiaj robię to co zrobił Ziobro wcześniej i stwierdzam,że to tylko wypowiedż ekipy partyjnej schodzącej się na pogawędki i pijącej herbatkę i zajadającej się ciasteczkami a słowo TK.pozostawiam jako nie istniejące w Polskim prawie i Konstytucji tak samo jak sąd partyjny nad sędziami i prokuratorami czyli taka klika polityczna na zamówienie partii rządzącej i do ustawiania ludzi nieposłusznych tej władzy.

 2. tom444 dodano 2 lata temu

  Ciekawe ile tych osób jest w wieku pozwalającym na rodzenie dzieci????????

  • ja dodano 2 lata temu

   to tym lepiej, że młodzi są świadomi i buntują się przeciwko komunistom

  • Anka dodano 2 lata temu

   A jakie to ma znaczenie w jakim są wieku? Starsze mogą mieć córki i wnuczki, młodsze kiedyś mogą być matkami.
   Nie da się bez rzucania mięsem opisać tego co dzieje się w tym kraju. Mam tylko nadzieję, że ludzie wreszcie przejrzą na oczy i słuch po pisie zaginie na wieki.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?