SPIN

Siedlczanie ruszyli na cmentarze

Aneta Borkowska piątek, 30 października 2020, 18:18 Siedlce

Korki w mieście i w okolicach dwóch siedleckich nekropolii. Siedlczanie odwiedzają groby swoich bliskich, bo od jutra, aż do poniedziałku włącznie, cmentarze będą zamknięte. Poinformował o tym premier podczas popołudniowej konferencji.

W związku z zamknięciem cmentarzy, Siedlce nie będą wprowadzać corocznych zmian w organizacji ruchu a MPK nie uruchomi linii specjalnych.

5 komentarzy

 1. jola dodano 12 miesięcy temu

  Który to już raz pisowcy zrobili naród w balona, mówiąc że nie zamierzają zamykać cmentarzy. Ale może nareszcie tenże naród się przebudzi i sobie przypomni, na kogo głosował w wyborach. Maja co chcieli. Współczuję wszystkim osobom sprzedającym kwiaty gdzie ich wielomiesięczna praca nie przyniesie efektów.

 2. gunwiany midas już zapowiadał dawno xd dodano 12 miesięcy temu

  NO KTO SIĘ SPODZIEWAŁ

 3. jola dodano 12 miesięcy temu

  A może jednak nie ! Dzisiaj w sobotę o godz. 8.05 byłam na cmentarzy centralnym przy ul. Cmentarnej – cmentarz otwarty, niewiele ludzi wchodzi bo o tym pewnie zbyt wiele osób nie wie. Brama zamknięta, ale furtka otwarta. Nawet ktoś kwiaty sprzedawał.

 4. Pawel dodano 12 miesięcy temu

  Siedlce to jest STAN UMYSLU! Dobrze ze 5 lat temu wyjeczalem z tego kraju

  • @paweł dodano 12 miesięcy temu

   Jakie to szczęście dla nas że 5 lat temu "wyjeczałeś" z Siedlec:) i nie wracaj…

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?