SPIN

Telewizyjny mecz z Gwardią

Aneta Borkowska czwartek, 14 stycznia 2021, 06:27 Sport

Dziś (14 stycznia) o godz. 20.30 siatkarze KPS Siedlce podejmą eWinner Gwardię Wrocław. Spotkanie będzie można na żywo oglądać na antenie Polsatu Sport.

Siedlczanie będą mieli okazję zrewanżować się ekipie z Wrocławia za porażkę w pierwszej rundzie, kiedy ulegli Gwardii 3:1.

– Fajnie będzie zagrać mecz telewizyjny, tym bardziej w sezonie, w którym nie ma kibiców na trybunach. Na pewno będzie to ciężki przeciwnik, ale będziemy na pewno będziemy walczyć o wygraną – mówi kapitan KPS Siedlce Janusz Górski.

W poprzedniej kolejce Tauron 1 Ligi Gwardia pokonała we własnej hali Exact Systems Norwid Częstochowa 3:0, siedlczanie także wygrali swój mecz. KPS bez straty seta wygrał z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Wrocławianie plasują się na 4 miejscu w ligowej tabeli, mają na swoim koncie 32 punkty, do tej pory wygrali 10 spotkań. KPS jest aktualnie na 6 miejscu, do tej pory wygrał 9 meczów i zgromadził 26 punktów.

źródło: Magdalena Szewczuk, rzecznik KPS

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?