SPIN

Prezes Agencji Rozwoju Miasta odpowiada na zarzuty (film)

redakcja piątek, 12 lutego 2021, 17:30 Siedlce

Nie wiem o jakie problemy we współpracy z klubem chodzi – mówi prezes Agencji Rozwoju Miasta Siedlce Paweł Truszkowski. – Jeśli któraś ze stron, może mieć zastrzeżenia, to raczej my – dodaje.

Paweł Truszkowski: Nie rozumiem o jakie problemy we współpracy chodzi

Prezes Agencji Rozwoju Miasta Siedlce zwołał konferencję prasową po tym, jak na stronie internetowej siedleckiego klubu piłkarskiego pojawił się list otwarty Sławomira Kiełbusa. Inwestor, który do tej pory wsparł MKP Pogoń Siedlce kwotą miliona złotych, poinformował, że zawiesza jej finansowanie. Jako przyczynę podał brak chęci współpracy ze strony prezesa ARM Siedlce. Kiełbus przyznał, że zwrócił się do prezydenta miasta o odwołanie Truszkowskiego z tego stanowiska.

Prezes klubu MKP Pogoń Siedlce Rafał Maletka nie chciał podać szczegółów sprawy, choć zapewnia, że wie jakie są zastrzeżenia Kiełbusa. Tłumaczy, że na prośbę inwestora, nie będzie ich przedstawiał.

Tymczasem oporów nie miał Paweł Truszkowski. Na zwołanej konferencji opisał jak, z jego punktu widzenia, wyglądają relacje MKP Pogoń Siedlce – ARM Siedlce. Maile bez odpowiedzi, niepodpisana umowa, brak rozmów na temat nadchodzącej rundy wiosennej – to tylko część zarzutów.

Konferencja prezesa Agencji Rozwoju Miasta Siedlce

4 komentarze

 1. Obserwator II. dodano 6 miesięcy temu

  Może by przydały się tereny zielone i stadion w prezencie dla klubu piłkarskiego?No bo jak nie chodzi o pieniądze to o co więcej może chodzić,no może jeszcze jakieś "drobne"udziały?

 2. jola dodano 6 miesięcy temu

  A w jaki sposób przyczynił się i co zrobił dla rozwoju miasta ??

 3. Marek dodano 6 miesięcy temu

  ten człowiek jest do zwolnienia…

 4. hera dodano 5 miesięcy temu

  A ile tych złotówek zarobiła Agencja w roku ubiegłym i iloma złotówkami miasto zasiliło tą Agencję ? A sam Prezes Agencji "wszedł w skórę" typowego narzekającego urzędasa który prawdopodobnie czuje się z tym bardzo dobrze. A Pogoń Siedlce, cóż, niedługo powitamy tą drużynę w niższej klasie rozgrywkowej.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?