SPIN

KPS zagra z liderem

Aneta Borkowska piątek, 12 marca 2021, 08:49 Sport

Już w sobotę (13 marca) siatkarze KPS Siedlce rozegrają kolejny mecz w rozgrywkach TAURON1Ligi. Do Siedlec przyjedzie lider ligowej tabeli LUK Politechnika Lublin. Kibice będą mogli obejrzeć mecz bezpłatnie w IPLA.TV.

Zespół z Lublina zajmuje pierwsze miejsce w ligowej tabeli i jest w tym sezonie jednym z kandydatów do awansu do PlusLigi. Zespół trenera Dariusza Daszkiewicza kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa, lublinianie w tym sezonie przegrali tylko cztery mecze. KPS Siedlce, prowadzony przez Mateusza Grabdę plasuje się w czołówce ligi, ma na swoim koncie 42 punkty, siedlczanie zanotowali w tym sezonie 15 zwycięstw i 9 porażek. Młody zespół z Siedlec potrafi sprawiać niespodzianki, ale ostatnio siedlczanie zanotowali niestety dwie porażki. W spotkaniu z liderem KPS nie będzie faworytem, ale młody i ambitny zespół z Siedlec z pewnością we własnej hali będzie chciał sprawić niespodziankę i urwać punkty liderowi.

Sobotni mecz będzie miał dodatkowy „smaczek”. Trenerzy obu ekip znają się doskonale, bowiem Mateusz Grabda i Dariusz Daszkiewicz pracowali razem w klubie z Kielc. Szkoleniowiec siedlczan był asystentem obecnego szkoleniowca ekipy z Lublina. Trener Grabda zapowiada jednak, że w sobotę sentymentów na pewno nie będzie i panowie uczynią wszystko aby poprowadzić swoje zespoły do zwycięstwa.

Sobotni mecz KPS Siedlce – LUK Politechnika Lublin rozpocznie się o godz. 17.00.

autor: Magdalena Szewczuk, rzecznik KPS

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?