Sportowe podsumowanie weekendu

Aneta Borkowska niedziela, 9 maja 2021, 22:49 Sport

W weekend o ligowe punkty walczyli piłkarze, a z fazie play-off drugi zespół siatkarzy. Jak im poszło?

IV liga: KS Warka – Pogoń II Siedlce 7:1 (3:0)

Rezerwy Pogoni przegrały na wyjeździe z KS Warka. Jedyną bramkę dla biało-niebieskich strzelił Krystian Mikołajewski w 76 minucie spotkania. Kolejny mecz Pogoń II rozegra w niedzielę (16 maja) o 11:00 w Siedlach z Mazowszem Grójec.

eWinner II liga: Skra Częstochowa – Pogoń Siedlce 2:2 (1:1)

W meczu 32 kolejki Pogoń Siedlce zremisowała na wyjeździe ze Skrą Częstochowa. Bramki strzelili: Krzysztof Danielewicz w 25 oraz Maciej Górski w 55 minucie spotkania. W następnej kolejce piłkarzy czeka domowe starcie z Garbarnią Kraków. Mecz 15 maja o godz. 17.

III mecz półfinałowy fazy play-off: SPS Volley Ostrołęka – KPS II Siedlce 3:2 (26:24, 28:26, 23:25, 16:25, 15:12)

KPS II Siedlce przegrał z SPS Volley Ostrołęka w trzecim półfinale fazy play-off. Niestety nie udało się wywalczyć awansu do wyższej ligi i drużyna Bielińskiego oficjalnie zakończyła sezon.