SPIN

Gramy w Ręczną na Orliku

Aneta Borkowska wtorek, 22 czerwca 2021, 17:23 Sport

Szkoła Podstawowa nr 2 w Siedlcach zaprasza chętne zespoły do udziału w turnieju klas 3-4 ramach projektu „Ręczna na Orliku”. Zawody odbędą się 24 czerwca od godziny 9:00 na boisku przy ul. Szkolnej 2.

Pierwszy etap czyli rozgrywki lokalne. Rywalizacja w piłkę ręczną z podziałem na chłopców i dziewczęta z klas 3-4. Zwycięzcy awansują do etapu wojewódzkiego.

Jak mówi jeden z organizatorów: o możliwość rozegrania turnieju w Siedlcach dowiedzieliśmy się tydzień temu. Od razu podjęliśmy temat. Z racji nowoczesnego boiska w Dwójce postanowiliśmy, że to na terenie tej szkoły najlepiej było by przeprowadzić zawody. Dyrekcja oczywiście była za.

Zachęcamy do udziału zainteresowane grupy. Na ten moment mamy potwierdzony udział dzieci z Szkoły Podstawowej nr 5 w Siedlcach, Szkoły Podstawowej nr 11 w Siedlcach i Szkoły Podstawowej nr 2 w Siedlcach.

Głównym organizatorem akcji „Ręczna na Orliku” jest Fundacja Orły Sportu – www.orlysportu.pl Kontakt do organizatorów: Rafał Wysocki – wysocki.rafal@sp2.siedlce.pl – tel. 668 387 985 / Markowski Michał – azs_markos@wp.pl – tel. 609 756 767

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?