SPIN

Popkultura na zakończenie Summer Music Festival

Aneta Borkowska poniedziałek, 16 sierpnia 2021, 06:21 Kultura

Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach zaprasza 26 sierpnia (czwartek) o godz. 19. na skwer przy fontannie na koncert zespołu Popkultura w ramach MOK Summer Music Festival.

Podczas ostatniego koncertu w ramach Festiwalu wystąpi warszawski zespół Popkultura. Zagrają piosenki z najnowszego albumu „Miłość Zdrada”, opisującego cały przekrój emocji, jakie pojawiają się w relacji miłosnej. Fascynacja, pożądanie i spełnienie, ale i tęsknota, lęk, ból. Skrajne i często przeciwstawne uczucia przepełniają to wydawnictwo na wskroś. Energetyczne piosenki, o charakterystycznym brzmieniu lat osiemdziesiątych doskonale sprawdzają się na koncertach. Już przy promocji pierwszego tytułowego singla „Miłość Zdrada” zespół potwierdził inspirację stylistyką New Romantic oraz muzyką nowofalową. Trzeba przyznać, że zarówno muzycznie jak i tekstowo Popkultura wysyła w świat bardzo spójny przekaz.

Popkultura to: Maciek Olbrych – wokale, klawisze, okazjonalne gitary / Paweł Radziszewski – gitary, samplery, komputery / Paweł Krulikowski – basy, moogi i inne syntezatory / Bartek Malik – bębny, loopy i perkusjonalia.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

reklama MOK

Możliwość komentowania jest wyłączona.