SPIN

Covid w „Czwórce” – najmłodsze klasy na nauczaniu zdalnym

Aneta Borkowska wtorek, 21 września 2021, 13:21 Siedlce

Prawie 200 uczniów ze szkoły podstawowej nr 4 zostało skierowanych na nauczanie zdalne. To po tym jak dodatni wynik na covid-19 potwierdzono u pracownika świetlicy.

– W związku z tym, że większość uczniów klas I-II miało kontakt z zakażoną osobą to wszyscy przeszli na nauczanie zdalne – mówi dyrektorka siedleckiego sanepidu Joanna Like. – W klasach III-IV mniejszy procent uczniów miał taki kontakt, dlatego ci którzy go mieli są na nauczaniu zdalnym, a reszta lekcje ma stacjonarne – dodaje.

177 uczniów objętych jest kwarantanną – to ci z bezpośredniego kontaktu z osobą dodatnią. 21 uczniów mimo zdalnego nauczania na kwarantannie nie jest.

– Izolacji poddane są także trzy osoby z personelu. Reszta mimo kontaktu z zakażoną nie jest nią objęta ponieważ to osoby zaszczepione dwoma dawkami – tłumaczy Like.

Zajęcia stacjonarne zawieszono do 27 września.

2 komentarze

  1. hhahaha dodano 1 miesiąc temu

    nawet miesiąca nie pochodzili XD

  2. Mareczek 2021 dodano 4 tygodnie temu

    Dlaczego Urząd Miasta ukrywa inne Covidy ? W Siedleckim elektryku zsp1 od jednego ucznia covidowego cała klasa oraz nauczyciele też na kwarantannie ?!?

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?