SPIN

Koncert Olgi Szomańskiej „Ja lubię” – zmiana daty

Aneta Borkowska poniedziałek, 6 grudnia 2021, 07:24 Aktualnie, Kultura

Koncert został przeniesiony na 8 marca

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 17 grudnia (piątek) o godz. 19. do sali „Podlasie” na koncert Olgi Szomańskiej „Ja lubię”.

Olga Szomańska powraca z nowym solowym albumem! 21 listopada odbyła się oficjalna premiera autorskiej płyty „Ja lubię”. Na krążku znajduje się 14 premierowych utworów o zróżnicowanym charakterze muzycznym. Piosenki stanowiące bardzo osobistą wypowiedź artystki, tworzą jednocześnie uniwersalne historie, w których każdy z pewnością odnajdzie część siebie.

Energia, siła, radość, spokój, mądrość, tęsknota – to tylko niektóre z wachlarza uczuć, którymi dzieli się z nami artystka. Ta płyta nie jest jak każda… jest wyjątkowa i niezwykle kolorowa, tak jak jej autorka. Na słuchaczy płyty czekają niezwykłe muzyczne niespodzianki – duet z Kubą Badachem, utwory wykonane wspólnie z zespołem Dagadana i chórem Gospel Rain, czy też nieznana piosenka Włodzimierza Szomańskiego (taty Olgi) w mistrzowskiej aranżacji Adama Sztaby .

Podczas koncertu usłyszymy również wybrane utwory z płyty „Nówka” w całkowicie nowych aranżacjach Jacka Subociałło oraz najpiękniejsze kolędy.

Olga Szomańska jest wokalistką i aktorką, laureatką SuperJedynki Festiwalu w Opolu, Grand Prix Festiwalu Jedynki w Sopocie oraz Festiwalu Top Trendy za piosenkę „Niech mówią, że to nie jest miłość”, Srebrnej Twarzy VI edycji popularnego programu rozrywkowego „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz Teatralnej Nagrody Muzycznej im. Jana Kiepury dla Najlepszej Wokalistki Musicalowej 2017. Kilkuletnia współpraca z Piotrem Rubikiem oraz Zbigniewem Książkiem zaowocowała nagraniem płyt z oratorium „Tu es Petrus” oraz „Siedem Pieśni Marii”. Jako pierwsza polska wokalistka wystąpiła w duecie z Andreą Bocellim.

Szerokiej publiczności znana z roli Marzenki Laskowskiej w serialu „M jak miłość”, a od niedawna możemy ją również oglądać w jednej z głównych ról w serialu „Tatuśkowie”.

Bilety w cenie 60 zł (parter) i 50 zł (balkon) w przedsprzedaży do 6 grudnia oraz 70 zł (parter) i 60 zł (balkon) od 7 grudnia do nabycia online na stronie bilety.mok.siedlce.pl oraz w kasie MOK, ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:45 oraz godzinę przed koncertem. Rezerwacje miejsc pod nr tel. 25 794 31 26. Liczba miejsc ograniczona.

Możliwość komentowania jest wyłączona.