Awansu na razie nie ma – Pogoń przegrywa z Jastrzębiem

Aneta Borkowska poniedziałek, 13 maja 2024, 18:33 Sport

Rozpoczął się mecz siedleckiej Pogoni z GKS Jastrzębie. Spotkanie rozgrywane jest na stadionie przy Jana Pawła II, a na trybunach tłumy. To wszystko dlatego, że biało-niebiescy mają awans do I ligi niemal na wyciągnięcie ręki. Wystarczy, że dziś nie przegrają z rywalami i zdobędą jeden punkt.

Pogoń – Jastrzębie

AKTUALIZACJA: godz. 18.24 – Pogoń zdobywa pierwszą bramkę – strzela Damian Szuprytowski,

AKTUALIZACJA: w 54 minucie spotkania drugą bramkę strzelił Krystian Miś. Pogon prowadzi 2:0

AKTUALIZACJA: co za emocje – w 71 minucie bramkę strzelają nam rywale, 3 minuty później piłkę do siatki posyła Pogoń (a dokładnie Tomasz Walczak), a za kolejne 2 minuty kolejna bramka dla rywali. Pogoń prowadzi 3:2

AKTUALIZACJA: Rywale w doliczonym czasie wyrównują, w tej chwili wynik meczu do 3:3

AKTUALIZACJA: Niestety w ostatnim momencie spotkania Jastrzębie strzela nam bramkę i mecz przegrywamy 3:4

Pogoń nadal zajmuje pozycję lider w tabeli II ligi, a kolejna szansa na awans w najbliższa sobotę. Podopieczni Marka Brzozowskiego podejmą na własnym terenie Chojniczankę Chojnice. Mecz o godz. 12.45

– Popsuliśmy święto futbolu w Siedlcach. Nie wygraliśmy czegoś, co mieliśmy dane na tacy. Przy stanie 3:1 nie daliśmy rady. Przepraszamy wszystkich naszych kibiców i wszystkich których zawiedliśmy – powiedział po mecz trener piłkarzy Marek Brzozowski.