SPIN

Awaria wodociągu w centrum AKTUALIZACJA

Aneta Borkowska czwartek, 13 stycznia 2022, 06:08 Siedlce

Jak informuje Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w nocy wystąpiła awaria sieci wodociągowej przy ul.Piłsudskiego.

W związku z tym wstrzymana będzie dostawa wody dla odbiorców ul. Piłsudskiego od Floriańskiej do Kilińskiego. Wznowienie dostawy wody planowane jest do godz 12:00.

Kierowcy w związku z pracami naprawczymi muszą spodziewać się utrudnień przy przejściu dla pieszych w pobliżu DH Chester.

AKTUALIZACJA godzina 9.30: Pęknięta rura jest najprawdopodobniej przyczyną awarii. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji od kilku godzin próbuje ustalić dokładne miejsce, w którym doszło do wycieku. – Zrobiliśmy  jeden wykop, ale niestety nie trafiliśmy na miejsce awarii i teraz robimy drugi – poinformował nas prezes PWiKu Dariusz Kierzkowski – Wody może nie być do godziny 15 – dodaje. A nie mają jej głównie firmy i instytucje publiczne jak MOK czy Miejska Biblioteka.

AKTUALIZACJA godzona 10.40: Awaria została zlokalizowana, pęknięta rura jest w tej chwili naprawiana i woda powoli powinna już docierać do odbiorców.

Komentarze (1)

  1. Sieliczanin dodano 2 lata temu

    siedlce sąok

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?