SPIN

MOK i CKiS dla ukraińskich dzieci

Aneta Borkowska środa, 2 marca 2022, 14:19 Społeczeństwo

Miejski Ośrodek Kultury oraz Centrum Kultury i Sztuki przyłączyły się do pomocy Ukraińcom nie tylko poprzez zbiórki, ale także zapewniając najmłodszym zajęcia.

Miejski Ośrodek Kultury wszystkie chętne dzieci i młodzież zaprasza na bezpłatne zajęcia plastyczne, fotograficzne, wokalne i taneczne. Opiekę zapewnią: Pracownia Plastyki i Kreacji, Studio Piosenki Singers, Pracownia Fotograficzna, Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Siedleckiej „Chodowiacy” i Zespół Taneczny MP Dance. Szczegóły pod nr tel. 25 794 31 01 lub mailowo: promocja@mok.siedlce.pl

Artyści z Centrum Kultury i Sztuki postanowili przygotować przedstawienie dla dzieci z Ukrainy. Spektakl będzie z oprawą tłumacza przy współpracy z UPH w Siedlcach. Ponadto Ula Gotowicka poprowadzi zajęcia teatralne dla najmłodszych z wykorzystaniem technik teatru formy i teatru lalkowego. Więcej szczegółów placówka poda już niedługo.

źródło: MOK / CKiS

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?