SPIN

EkoLogiczny 3-Majowy Turniej Szachowy

Aneta Borkowska środa, 27 kwietnia 2022, 07:23 Sport

Konik, hetman, król, pionek… Szachownica nie ma dla Ciebie tajemnic? Świetnie się składa. W ramach siedleckiego Jarmarku św. Stanisława, odbędzie się EkoLogiczny 3-Majowy Turniej Szachowy.

7 maja w godzinach 10.30-15.00 poznamy arcymistrza szachowego z Siedlec, a najlepsi zawodnicy dostaną ekologiczne nagrody. Na zwycięzców czekają medale z recyklingu oraz książki o tematyce eko. Turniej szachowy organizowany jest wspólnie przez miasto Siedlce, Fundację Odzyskaj Środowisko, organizację odzysku AURAEKO i Klub Szachowy Skoczek.

W zmaganiach szachowych będą mogli wziąć udział wszyscy, którzy zarejestrują się wcześniej na platformie Chessarbiter. Jako, że liczba miejsc jest ograniczona do 40 – należy się śpieszyć.

W ramach siedleckiego Jarmarku św. Stanisława będzie można wziąć udział w warsztatach trash art (sztuki ze śmieci) oraz obejrzeć wystawy Beeżuteria i Ogrody w Szkle. Obie wystawy powstały z elementów pochodzących z recyklingu elektrycznych śmieci.

Szczegóły oraz regulamin turnieju szachowego znajdują się na stronach: www.szkolnecentrumrecyklingu.pl oraz www.skoczeksiedlce.pl.

źródło: Fundacja Odzyskaj Środowisko

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?