SPIN

Biegali po fontannie – trzeba ją wyregulować

Aneta Borkowska wtorek, 20 września 2022, 13:10 Siedlce

Niecałe dwa tygodnie po uruchomieniu fontanny na placu Sikorskiego ta nie działa. Jak dowiedzieliśmy się w Agencji Rozwoju Miasta Siedlce nie została ona zepsuta, ale przez nieodpowiednie użytkowanie trzeba ją wyregulować.

– Regulacji wymagają płyty, musimy także odpowiednio ustawić dysze. Takie korekty się robi, u nas niestety trzeba było o wiele wcześniej przez sposób użytkowania przez niektórych mieszkańców – mówi Marek Jastrzębski, prokurent z Agencji Rozwoju Miasta Siedlce. – Po tej fontannie biegają dzieci, jeżdżą rowery, a nawet dorośli depczą strumienie. Dlatego apeluję o szanowanie tego miejsca – dodaje.

ARMS w związku z pracami nie ponosi kosztów. Jutro fontanna zostanie uruchomiona ponownie.

Komentarze (1)

  1. Piotr dodano 1 rok temu

    Przy fontannie na dziedzińcu siedleckiej galerii dzieci biegają, rowerami jeżdżą a od jesieni do wiosny piesi chodzą i nic się nie dzieje. A na Placu Sikorskiego możemy mieć glut projektowy lub może wykonawczy. Ale tak czy inaczej to plama na Urzędzie Miasta …..

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?