SPIN

Gala Charytatywna New Year’s Party 2023

Aneta Borkowska wtorek, 17 stycznia 2023, 04:48 Społeczeństwo

XX Jubileuszowa Gala Charytatywna New Year’s Party 2023 „Dzieci Eurolingua Dzieciom lokalnie i międzynarodowo”.

W sobotę (28 stycznia) o godzinie 17:00 w Centrum Kultury i Sztuki już po raz XX odbędzie się Gala Charytatywna, z której dochód oraz uzbierane materiały rzeczowe zostaną w całości przekazane dla Domu Dziecka „Na Zielonym Wzgórzu” w Kisielanach, Domu Dziecka „pod Kasztanami” w Siedlcach, Dzieci z Fundacji Siedleckiego Hospicjum Domowego oraz Polskich Dzieci z Domu dziecka w Solecznikach na Litwie.

W trakcie wydarzenia uczniowie szkoły Eurolingua zaprezentują swoje umiejętności lingwistyczno-artystyczne w formie koncertu świąteczno – noworocznego. Goście będą mieli okazję wysłuchać największych bożonarodzeniowych oraz noworocznych przebojów, jak również zobaczyć umiejętności teatralne występujących dzieci.

Finał akcji „Wrzuć cukierka do pudełka radość dzieci będzie wielka” odbędzie się w trakcie koncertu, wówczas wszystkie jednostki współpracujące podczas tej akcji przekażą słodycze dzieciom.

Organizatorem i pomysłodawcą inicjatywy jest Europejskie Centrum Szkolenia Językowego Eurolingua w Siedlcach.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?