SPIN

Nie zgadzają się na objazd na czas budowy autostrady

Aneta Borkowska wtorek, 23 maja 2023, 14:08 Aktualnie, Siedlce

Ponad 500 osób podpisało się pod pismem przeciwko proponowanemu objazdowi jak ma być wytyczony po wyburzeniu wiaduktu na ul. Domanickiej. Protestujący zawiązali Komitet Protestacyjny Mieszkańców Siedlec „Po drugiej stronie A2”. Na jego czele stanął Grzegorz Orzełowski.

Mieszkańcy ulicy Domanickiej nie zgadzają się na proponowany objazd po wyburzeniu wiaduktu

My Mieszkańcy Siedlec mający swoje domy i życie rodzinne po drugiej stronie Autostrady A2, sprzeciwiamy się zamknięciu wiaduktu ul. Domanickiej bez stworzenia możliwości alternatywnego przemieszczania się w obrębie administracyjnym naszego miasta. Przedstawione przez Pana Prezydenta, propozycje objazdu przez Żelków wydłużają przejazd o 8 km w jedną stronę (…) Pana propozycja, codziennego życia przez kolejne 15-20 miesięcy jest oderwana od rzeczywistości naszego miasta (…).

Mieszkańcy przedstawili w piśmie do prezydenta alternatywny objazd. Całe pismo TUTAJ

Temat ten będzie poruszany podczas czwartkowej sesji rady miasta.

Komentarze (1)

  1. Kajak dodano 9 miesięcy temu

    W piśmie są straszliwe błędy językowe, Pan Grzegorz opublikował je bez weryfikacji i korekty. A redakcja portalu SPIN przekleiła bezrefleksyjnie… Tego się nie da czytać, wstawcie brakujące słowa w trzecim akapicie, bo przez takie podejście inicjatywa protestacyjna wygląda na mało poważną…

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?