SPIN

Zbliżają się Dni Siedlec

Aneta Borkowska czwartek, 1 czerwca 2023, 06:41 Kultura

Wielkimi krokami zbliżają się Dni Siedlec. W tym roku będą trwały od 16 do 18 czerwca i będą odbywały się głównie na terenach zielonych obok Amfiteatru.

Świętowanie rozpocznie się w piątek o godz. 18.30 od koncertów. Wystąpią: siedlecki zespół rockowy Hot Air oraz Grubson i Kayah.

W sobotę o godz. 11 w Miejskiej Bibliotece Publicznej otwarcie wystawy „W krainie miechów i piszczałek” oraz spotkanie z autorką książki „Organy Miasta Siedlce” – Małgorzatą Trzaskalik-Wyrwą. O godz. 16 na terenach zielonych koncert siedleckich artystów.

Niedziela to coś dla miłośników motoryzacji. O godz. 9. „Mrowisko” czyli XIV Zlot Pojazdów Zabytkowych i XI Historyczny Siedleckie Rajd Oldtimerów. O godz. 15 na ul. Pułaskiego plenerowa impreza historyczna „Otwieramy drzwi historii. Nasz świat sprzed stu lat – Anna Kahan i inni”. Na zakończenie o godz. 19 w katedrze odbędzie się Festiwal „Organowe Siedlce 2023”.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?