SPIN

Trwa naprawa trampolin w parku

Aneta Borkowska wtorek, 11 lipca 2023, 12:24 Siedlce

W parku miejskim na placu zabaw trwają prace naprawcze trampolin. Problemem, jak się okazało, było odwodnienie konstrukcji. Po opadach deszczu, pod ich powierzchnią zbierała się woda.

Usunięcie nieprawidłowości nakazała Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Siedlcach. – Nie chodzi tutaj o prace naprawcze bo coś się popsuło, a jedynie dostosowanie tych trampolin do gruntu, który mamy w parku. Były osadzone na tyle nisko, że woda opadowa nie mogła swobodnie spod nich wypływać i teraz podniesiemy je o około 20 cm do góry. Jeszcze dzisiaj dzieci powinny móc korzystać z całej powierzchni palcu – mówi Marek Jastrzębski z Agencji Rozwoju Miasta Siedlce.

ARMS zapewnia, że sprzęt został zainstalowany zgodnie z projektem i specyfikacją, ale zapewne sytuacje gdzie trzeba będzie coś wyregulować jeszcze się zdarzą.

2 komentarze

  1. Mateusz dodano 8 miesięcy temu

    Problemem było odwodnienie, czy naprawa polegała na odwodnieniu. Jezu nauczcie się pisać! Jakaś składnia, sens, cokolwiek…

  2. Zyski dodano 8 miesięcy temu

    Jak deszcz pada to gromadzi się w nieodwodnionych dołkach, gdzie nie ma odpływu ani szybkiego wsiąkania. To nie jest chyba za trudne.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?