SPIN

Konkurs piosenki dla seniorów

Aneta Borkowska czwartek, 9 listopada 2023, 06:38 Społeczeństwo

Caritas Diecezji Siedleckiej zaprasza do udziału w „Konkursie Piosenki dla Siedleckich Seniorów”. Jest on skierowany do wszystkich mieszkańców Siedlec (obecnych i byłych) oraz osób związanych z Siedlcami powyżej 60 roku życia.

Jego tematyka obejmuje prezentację piosenki własnej, polskich twórców lub tłumaczeń na język polski piosenek twórców zagranicznych, mówiących o życiu w szerokim jego aspekcie.

– Seniorzy to często bardzo uzdolnione osoby, pełne pasji i z dużym doświadczeniem życiowym. Chcemy ukazywać ich dorobek artystyczny, popularyzować ich twórczość i integrować z innymi – podkreśla Beata Prokurat, koordynator konkursu.

Regulamin, karta zgłoszenia uczestnika dostępne są na stronie www.siedlce.caritas.pl. Do konkursu mogą zgłaszać się zespoły wokalne (do 10 osób), grupy śpiewacze, osoby indywidualne oraz duety. Zgłoszenia można dokonać osobiście w sekretariacie Caritas Diecezji Siedleckiej w Siedlcach przy ul. Budowlanej 1, w godzinach 9.00-15.00, do 8 grudnia (piątek). Dostępne jest też zgłoszenie pocztą tradycyjną i elektroniczną.

Konkurs jest jednoetapowy. Jego rozstrzygnięcie odbędzie się 14 grudnia (czwartek) w sali przy ul. Katedralnej 5/4 w Siedlcach. Początek jest planowany na godz. 10.00. Na wygranych czekają dyplomy oraz nagrody, a pozostali uczestnicy otrzymają pamiątkowe podziękowania.

Konkurs odbywa się w ramach zadania publicznego pod tytułem „Przegląd Senioralnej Twórczości Artystycznej 2023”, współfinansowanego ze środków Miasta Siedlce.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?