SPIN

W Siedlcach może być więcej policjantów

Aneta Borkowska czwartek, 25 stycznia 2024, 06:49 Siedlce

W Siedlcach może powstać 95-osobowy Samodzielny Pododdział Prewencji Policji z siedzibą główną w Ostrołęce. Rozmowy w tej sprawie pomiędzy miejskim samorządem, a komendą w Radomiu trwają już kilka miesięcy.

Budynek koszarowy miałby powstać na terenie siedleckiej komendy, a szacunkowy koszt inwestycji jest określany na 10 mln złotych. Wkład miasta miałby wynieść około 3 milionów, a póki co samorząd przeznaczył 133 tysiące złotych na projekt nowego budynku.

3 komentarze

  1. Kierowca dodano 3 miesiące temu

    Niech nie zapomną w tym nowym budynku "czarciej zapadki" zrobić #PDK.

  2. Czytelniczka dodano 3 miesiące temu

    Oj biedne to nasze miasto.

  3. obserwatorII. dodano 3 miesiące temu

    Patrząc na to nasze miasto Siedlce jak ono coraz niżej upada i to za zgodą i wiedzą naszych politycznych reprezentantów partyjnych raczej nie dbających o prestiż tego dawnego wojewódzkiego grodu a tylko o swoje interesy.Czy nadejdzie taki czas,że nasze miasto zejdzie do rangi zwyczajnej mieściny gdzie znikną wszystkie najważniejsze urzędy i zostaną przeniesione do innych miast gdzie politycy widać troszczą się o to aby w ich miastach były najważniejsze?

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?