SPIN

Bieg Ogińskiej po raz piąty

Aneta Borkowska piątek, 9 lutego 2024, 12:21 Sport

Agencja Rozwoju Miasta zaprasza wszystkich miłośników sportu i aktywności do udziału w piątej edycji Biegu Ogińskiej, który odbędzie się w sobotę 16 marca. To wydarzenie dedykowane jest pamięci księżnej Aleksandry Ogińskiej i stanowi doskonałą okazję do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

Bieg główny to terenowy wyścig na dystansie ok. 10 km, dla miłośników Nordic Walking przygotowano marsz na trasie o długości ok. 5 km. Start i meta zawodów przy stadionie Agencji Rozwoju Miasta Siedlce (ul. Jana Pawła II 6). Trasa w większości ścieżkami gruntowymi za boiskami treningowymi i po Błoniach Siedleckich.

Po rywalizacji dorosłych około godziny 11:30 na zieleńcu przed stadionem odbędą się specjalne biegi dla dzieci w wieku 7-12 lat.

Harmonogram zawodów:
08:00 Otwarcie Biura Zawodów (w budynku stadionu)
10:00 Start Biegu
10:05 Start marszu Nordic Walking
11:30 Biegi dla dzieci
12:00 Dekoracje zwycięzców

Biuro zawodów i depozyt będą się mieścić w budynku stadionu. Dostępne będą również szatnie i prysznice. Szczegóły i zapisy na stronie ARMS.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?