SPIN

Hapunowicz idzie po fotel prezydenta

Aneta Borkowska poniedziałek, 12 lutego 2024, 09:42 Siedlce

Pod urzędem miasta trwa konferencja prasowa Komitetu Wyborczego Wyborców Tomasza Hapunowicza Zgoda i Rozwój.

Wśród osób popierających kandydaturę Hapunowicza na prezydenta są radni związani z między innymi partią Prawo i Sprawiedliwość i STS: Marta Sosnowska, Maciej Nowak, Janusz Cabaj, Henryk Niedziółka czy Robert Chojecki, ale także Marlena Puzia.

Stowarzyszenie chciałoby, żeby współpraca prezydenta była ze wszystkim. Żeby drzwi do gabinetu prezydenta były otwarte dla wszystkich, a nie wybranych.

– Środowisko Prawa i Sprawiedliwości i członkowie stowarzyszenia wspólnie podejmą się naprawy naszego miasta – mówi Tomasz Hapunowicz. – Chcemy, aby Siedlce były stolicą subregionu, stolicą kulturalną i oświatowa, które gromadzi wokół siebie liczne przedsiębiorstwa. Jestem gotowy na kolejne wyzwanie jakim jest naprawa naszego miasta – dodaje.

Stowarzyszenie niedługo przedstawi kandydatów do rady.

10 komentarzy

 1. Zenek dodano 5 miesięcy temu

  Wyrzekł się PiS-u? Za te spółki skarbu państwa? Chyba tylko dziecko uwierzy.

  • Anonim dodano 5 miesięcy temu

   Hapunowicz wójtem Siedlec!

 2. Kierowca dodano 5 miesięcy temu

  Niech idzie ale na … razem z całym PIS.

 3. Człowiek z lasu dodano 5 miesięcy temu

  Patrzę z boku i widzę tak: obecny prezydent – z zawodu nauczyciel, kierownik itd, nie sprawdził się moim skromnym zdaniem. Ja na Pana od WF miasto zostawił w słabej formie. Orzełowski – dobry kandydat żeby Siedlce stały się miastem artystycznym, ma doświadczenie w tych kwestiach. Jakubowicz, człowiek z łatką PiS, z doświadczeniem w samorządzie- trzeba zapytać jaki był naprawdę bo coś go tylko chwalą. Ale mnie najbardziej imponuje że ma doświadczenie jako prezes najwyższej firmy w regionie, to że pracownicy psioczą to też słyszałem. Nie dogodzi każdemu, nie musi, wystarczy że będzie przenosił umiejętności nadżerskie na ulicę miasta.

  Obawiam się że podobnie jak Karol nie wygrał przed laty, mimo że miał lepsze kompetencje od nauczyciela WF, to i tym razem Jakubowicz przegra bo też jest powiązany w jakimś % z PiS

 4. Stołki, stołki, stołki dodano 5 miesięcy temu

  Nie chcemy tego pana w Siedlcach. PiS i STS już rządzili wiele lat. Efekt kupa długów i smrodu po nich została.

  A teraz … wyposzczeni, głodni stołków….. Nic dobrego nie zrobią z z pół urzędu wymienią na "swojaków"

 5. rolnik dodano 5 miesięcy temu

  A gdzie jak nie w Zbuczynie w czasie gdy Hapunowicz był wójtem całe pisiorostwo się zjeżdżało razem ze swoim kacykiem i było tam goszczone. W Siedlcach pisiorów nie chcemy i nie chcemy by urząd miasta stał się azylem dla byłych funkcjonariuszy pisowskich którzy są upychani na etatach po znajomości partyjnej.

 6. bjp dodano 5 miesięcy temu

  A gdzie logo PIS tj. Matki Partii, dzięki której Hapunowicz został Tłustym Kotem? Wstydzi się????Nie pomoże chowanie się za jakieś stowarzyszenie. A transfer radnej która nie wie co to jest spółka komunalna i że spółka nie wykonuje zadań wynikających z jej nazwy – to gwarancja porażki.

  • obserwatorII. dodano 5 miesięcy temu

   Jak wiadomo to szczury uciekają z tonącego okrętu a w tym konkretnym przypadku wstydzą się swojego partyjnego szyldu PiS i myślą,że kolejny raz wypiorą ideologicznie móżgi ludziom,którzy znają co ci panowie z tej partyjnej organizacji zwanej PiS potrafią i co już dzisiaj znaczą?Przed wyborami ukrywają swoje partyjne pochodzenie czy może się wstydzą swojego obłąkanego ideologicznie starca,który stracił władzę absolutną i usiłuje ją odzyskać choć bez powodzenia.

 7. wiesław dodano 5 miesięcy temu

  koniec w siedlcach z pisioraami Haptunowiczem Sosnowska NIEDZIÓŁKA ITP kategoryczne DOść

 8. tomcia dodano 5 miesięcy temu

  Gdzie logotyp pisiorski.Wstydzi sie były wójt? Pod kuperkiem sie pali,to trzeba stołków szukać dla pisiorskich spadów.Na wieś swoją krowy doić!!! Starczy długów po pisiorskich rządach!!! Wracaj na wieś chłopku

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?