SPIN

Pojedynek smaków w Studiu Kulinarnym

Aneta Borkowska niedziela, 14 kwietnia 2024, 06:18 Społeczeństwo

W Zakładzie Aktywności Zawodowej przy ul. Chopina 10 szykuje się kulinarny pojedynek smaków. W nowo powstającym Studiu Kulinarnym 18 kwietnia o godz. 12:00 o wygraną zmierzą się dwie drużyny – ZAZ-u i KPS Siedlce.

Osoby z niepełnosprawnościami zawalczą z siatkarzami, którzy kończą sezon ligi siatkówki siedleckiej, a rezultatem będą przygotowane dwa posiłki. W pojedynku wezmą udział dwie drużyny, każda składająca się z 3 osób – dwóch kucharzy i jednej osoby niepełnosprawnej.

– Na tym wydarzeniu dowiemy się jak wygląda wspólne gotowanie z osobami z niepełnosprawnościami, a biesiadowanie i pasja do gotowania połączą obie drużyny – mówi Aleksandra Gallus, zastępca kierownika Zakładu Aktywności Zawodowej Caritas Diecezji Siedleckiej w Siedlcach.

Na oficjalne otwarcie Studia Kulinarnego trzeba będzie jeszcze poczekać – kulinarny pojedynek ma być jednym z jego wstępnych działań.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?