SPIN

Tłumy na Jarmarku św. Stanisława ZDJĘCIA

Aneta Borkowska piątek, 10 maja 2024, 13:07 Siedlce

Ponad 200 wystawców, a na stoiskach chleby, miody, nalewki, wędliny, sery, rękodzieło, słodycze czy książki. W Siedlcach trwa Jarmark św. Stanisłwa. Dziś prezentują się także siedleckie szkoły, a Nadleśnictwa Siedlce, Sokołów, Łuków i Łochów zapraszają na Regionalne Święto Lasu.

Najmłodsi będą mieli jeszcze dzisiaj okazję do zabawy z Magikiem ReSorkiem, a także skorzystać z warsztatów z z Kulinarnym Poddaszem. Jedną z tradycyjnych atrakcji Jarmarku są bezpłatne dwudniowe Warsztaty Garncarskie, podczas których każdy chętny może spróbować swoich sił na kole garncarskim.

Jutro imprezą towarzyszącą Jarmarkowi będzie Dzień Siedleckich Organizacji Pozarządowych. Siedleckie NGO-sy przybliżą siedlczanom rolę organizacji i przedstawią swoje działania w zakresie edukacji, ochrony zdrowia, ochrony środowiska, kultury, edukacji i polityki społecznej.

Jutro także wydarzenia towarzyszące. W programie między innymi: pokazy karate, warsztaty kulinarne, podstawy udzielania pierwszej pomocy, sprzedaż rękodzieła. Przedstawiciele Banku Żywności opowiedzą, co robić, aby nie marnować żywności, na stoisku Stowarzyszenia Mieszkańców Bezpartyjne Siedlce będą (jak co roku) rozdawane darmowe sadzonki drzewek.

7 komentarzy

 1. Same atrakcje dodano 2 tygodnie temu

  A w niedzielę, po jarmarku, kolejna atrakcja – prezes JK w Siedlcach. Z organizacją spotkania w Hali sportowej nie ma juz problemu bo nowy prezydent mianował nowego prezesa ARMS.

  • Tfu dodano 2 tygodnie temu

   Tylko dlaczego udostępniono halę karakanowi ZA DARMO?

   • Ernest dodano 2 tygodnie temu

    Katakan to rudy gej z po. Nie pozdrawiam i oby ziemia jego wyznawcom ciężką była

   • tommi dodano 2 tygodnie temu

    To skandal niech płaci tak jak inni którzy ją wynajmują.

    • obserwator II. dodano 2 tygodnie temu

     Nie zapominaj kto teraz rządzi tym miastem i raczej przygotuj się na jeszcze więcej takich niespodzianek bo jak poddany może się sprzeciwić jakiemuś obłąkanemu starcowi,który utracił władzę absolutną w kraju a pozostała mu jeszcze lojalna tylko prowincja.

     • Niezależny obserwator. dodano 2 tygodnie temu

      Dokładnie TAK. Zaraz się zacznie na większą skalę. Niech tylko pisiory opanują rady nadzorcze miejskich podmiotów. Ustanowią "swoje" (czyt. rozszerzone do 2 lub więcej osób) i wtedy będą jak za Wojciecha K. finansować TV Wschód (pośrednio większość udziałów ma Diecezja Siedlecka). Pomimo braku podwyżek dla pracowników podmioty zależne od miasta będą sponsorowały przeciętnych najemnych kopaczy piłki z Pogoni Siedlce. (A po możliwym awansie koszty będą wyższe).
      Spełnią wszystkie cele wyznaczone przez pana posła, który pociąga za wszystkie sznurki.

 2. Zainteresowany dodano 2 tygodnie temu

  No i się dowiedziałem o nowej formacji wojskowej tzw wojsko jednorazowego użycia takie japońskie ale w wydaniu naszym kamikadze. Coś fajnego kiedy nabór.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?