SPIN

SPOŁECZEŃSTWO: Nie dokończyli remontu „Centrum”

Beata Głozak czwartek, 10 lutego 2011, 21:32 Aktualnie, Wydarzenia

Takie remonty to tylko w Siedlcach się robi, widzę. Nie tylko do Podlasia można mieć jakieś zastrzeżenia. Podobnie jest z kościołem św. Stanisława. Widać, że remont, o którym pisaliście http://www.spin.siedlce.pl/2010/07/22/remont-najstarszego-kosciola-w-siedlcach/ też nie należy do udanych. No chyba, że to normalne i tak powinno być. Albo jeszcze nie jest skończony. Zdjęcia przesłałem na maila. I proszę zapytać o remont CKiS, bo chyba wykonawca zapomniał o szczycie od strony ul. Świrskiego. Tu zdjęciem nie dysponuję, więc proszę o fotografię od Was.

Z pozdrowieniami

Maciek K.

Fot. MK

Kościół pw. św. Stanisława. Fot. MK

Kościół pw. św. Stanisława. Fot. MK

 

 

 

 

 

 

 

 

Fot. BG

CKiS od strony ul. bp-a Świrskiego. Fot. BG

CKiS od strony ul. bp-a Świrskiego. Fot. BG

5 komentarzy

 1. nieee dodano 9 lat temu

  Dzisiaj widziałem, że jeszcze robią. Podjazd do wejścia głównego.
  Naprawione złamanie płyty granitowej na schodach.
  Może wymienią półokrągłe deski na scenie (widocznie kładli mokre).

 2. tik dodano 9 lat temu

  śmieszne, w gazecie ukazało sie o MOK-u to "społeczeństwo" musiało wyrównać ?
  Trzeba było npisać o CKIS,? mimo że jeszcze z powodu zimy, część robót czeka widocznie na cieplejsza pogodę? Niedokończone …a już zniszczone to chyba róznica?A swoja drogą ciekawe jak długo taka" zabawa w piaskownicy" bedzie trwać? Ktoś zaczepi MOK w jakimkolwiek temacie- to już trzeba dołożyć CKIS – dla równowagi…

 3. Proboszcz dodano 9 lat temu

  Ze względów atmosferycznych, uniemozliwiających zachowanie reżimu technologicznego prowadzonych prac, odłożono je na czas wiosny. Jeżeli tylko aura pozwoli prace będą kontynuowane.

 4. siedlczanin dodano 9 lat temu

  A gdzie jest inspektor nadzoru?

 5. jagielonczyk dodano 9 lat temu

  Bardzo ładnie,ktoś kasę wziął, a gdzie byli ludzie odpowiedzialni za odbiory techniczne w tym konserwator zabytków, w/g mnie to brakuje jeszcze podstawowej rzeczy jaka firma to wykonywała i do jakiej opcji należy jej właściciel i wówczas byłoby ciekawie.Przy takich fuchach to osoba odpowiedzialna w mieście za odbiory techniczne powinna podać się do dymisji.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?