SPIN

Agata K. aresztowana

Aneta Borkowska czwartek, 6 lutego 2020, 11:17 Aktualnie, Siedlce

Agata K. tymczasowo aresztowana. Sąd Rejonowy w Siedlcach przychylił się do wniosku Prokuratury i aresztował siedlczankę na trzy miesiące.

Przypomnijmy. Chodzi o sprawę 40-latki, która podawała, że jest chora na raka, a w związku z tym na portalach społecznościowych oraz serwisie pomagam.pl organizowane były zbiórki na jej leczenie. Kobieta wczoraj usłyszała zarzuty i przyznała się do winy. Jak zeznała nigdy nie leczyła się onkologicznie.

Śledczy zabezpieczyli część pieniędzy na rachunkach oraz przedmioty w domu kobiety, między innymi markowe torebki. Kobieta będzie skierowana na badania psychiatryczne.

5 komentarzy

 1. Czytelniczka dodano 2 miesiące temu

  Coś ty kobieto zrobiła? Nie szkoda ci dzieci? Wolę nie myśleć, jak rówieśnicy będą ich teraz traktować. Pieniądze zaślepiły cię. Straciłaś szacunek.

 2. Siedlczanka dodano 2 miesiące temu

  Wyrządziłaś krzywdę, przede wszystkim swoim dzieciom i ludziom, którzy cię wspierali. Wstyd.

 3. Nawrócony biblijny Chrystusowiec dodano 2 miesiące temu

  Nie ma możliwości przekazania pieniędzy na inny cel?

  • Kasia dodano 1 miesiąc temu

   Powinni przekazać te pieniądze naprawdę potrzebującym chorym lub oddać wplacajacym …. A oszustke nauczyć rozumu …. Sama mam obecnie problemy finansowe i z dwójka małych dzieci muszę jakoś dać rade . W życiu nie prosiłam o pomoc bo wiem ze osoby chore bardziej tej pomocy potrzebują a tu taka …..wykorzystała dobre serca by kupić sobie markowe torebki 🙁

 4. Wiara czyni cuda dodano 1 miesiąc temu

  A ten kto naprawdę potrzebuje niewielkiej pomocy wstydzi sie poprosić 🙁

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?