SPIN

Inwestorzy przynoszą swoje pomysły

redakcja niedziela, 31 stycznia 2010, 18:53 Siedlce

Zagospodarowanie terenu przy ulicy Wojskowej to w tej chwili najbardziej kontrowersyjny temat w Siedlcach. Tak kontrowersyjny, że musi być rozstrzygnięty w drodze referendum.

7 lutego siedlczanie zdecydują czego chcą w centrum miasta: aquaparku czy galerii handlowej. Jednak, niezależnie od tego  o  sprzedaży kwartału pomiędzy ulicami Piłsudskiego, Sportową, Katedralną i Wojskową dowiedzieli się już inwestorzy. I przedstawiają projekty centrów, które albo już powstały albo są w trakcie realizacji. Chcą pokazać swój styl i to na co ich stać. W siedleckim Urzędzie Miasta na biurku leży stos opracowań, katalogów i albumów.

bg

 

5 komentarzy

 1. pg dodano 12 lat temu

  Niesamowite projekty. Aż cieżko uwierzyć, że coś takiego moglibyśmy mieć w Siedlcach. Może wreszcie mielibyśmy Empik..

 2. sandokan dodano 12 lat temu

  Chyba dokładnie nie wiecie, że zgodnie z prawem te referendum nie daje możliwości decydowania o inwestycji, a jedynie ma charakter opinii.

 3. redakcja dodano 12 lat temu

  Jeśli komentarz był do redakcji to… wiemy, ale dziękujemy i odsyłamy do http://www.spin.siedlce.pl/2009/12/17/referendum-bedzie-7-lutego/ .

 4. Carramba :) dodano 12 lat temu

  Empiku nie będzie. Polecam zajrzeć na forum Siedlec na gazeta.pl. Tam jest dokładnie wytłumaczone dlaczego. Co do galerii to faktycznie fajne tylko kto powiedział, że one będą w centrum tych miast? Może będą na obrzeżach bo przecież o tu leży sedno problemu. Usytuowanie galerii w centrum Siedlec to katastrofalny pomysł i porażka komunikacyjna w przyszłości!

 5. animals dodano 12 lat temu

  Jest juz projekt Aquaparku!! http://de.acidcow.com/pics/20100203/abandoned_water_park_at_walt_disney_world_48.jpg

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?