SPIN

ZAPROSZENIE: „Zdrowie, Moda i Uroda”, czyli kobiety o wszystkim

Beata Głozak środa, 17 marca 2010, 14:32 Aktualnie

21 marca o godz. 16. w klubie La Malinche (Sienkiewicza 12A) odbędzie się spotkanie w ramach Akcji Społecznej Siedleckie Spotkania dla Kobiet „Zdrowie, Moda i Uroda”. Panie porozmawiają o wszystkim – od ujędrniania piersi zaczynając na profilaktyce nowotworowej kończąc.

Cel akcji to przede wszystkim zainteresować kobiety, profilaktyką nowotworów kobiecych i uczulić je na wykonywanie regularnych badań lekarskich. W dyskusjach nie zapomni się również  o takich tematach jak pielęgnacja ciała czy ogólne dbanie o zdrowie. Organizatorzy zapewniają, że kolejne spotkania mają być tematyczne i poświęcone, m.in. ciąży, laktacji czy mastektomii.

PLAN SPOTKANIA

1. „Najczęściej występujące choroby sutka w Polsce- przyczyny i skutki a profilaktyka nowotworów kobiecych”
2. Prezentacja Stowarzyszenia „Amazonki Siedleckie”
3. „Jak dbać o urodę? Zabiegi pielęgnacyjne i ujędrniające biustu.”- kosmetyczki Wioletta Kaczor i Diana Wysokińska
4. „Jak dopasować biustonosz do indywidualnych cech biustu (bra fitting)? Dobór biustonoszy z uwzględnieniem typów budowy i ułożenia sutków. Biustonosz „dzienny” i na specjalne okazje. wykład i pokaz z udziałem modelek (prezentowane wybrane modele biustonoszy Hurtowni Bielizny „Gracja”)
5. „Twój wygląd i komfort” Jak dopasować suknie ślubne i wieczorowe do typów figur kobiecych? – prelekcja projektantka i stylistka Małgorzata Jarosławska
6. Pokaz wybranych modeli sukien ślubnych Salonu Mody Ślubnej „Julia” oraz sukien wieczorowych i ślubnych zaprojektowanych przez Małorzatę Jarosławską Pracownia Mody „Agutti”.

Patronat Honorowy: Stowarzyszenie „Amazonek Siedleckich”
Partnerzy Akcji Społecznej: Jacek Rutkowski Kierownik Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Siedlcach, Pracownia Mody „Agutti”, Studio Urody „Beaty”, Hurtownia Bielizny „Gracja”, Salon Mody Ślubnej „Julia”.

data: 21.03.2010 godz. 16. miejsce: Klub La Malinche ul. Sienkiewicza 12A wstęp: wolny

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?