SPIN

Komunikat policji w sprawie nieznanej ofiary wypadku

Aneta Borkowska czwartek, 24 czerwca 2010, 15:40 Aktualnie, Wydarzenia

W dni 24 czerwca 2010 około godz. 6.30 na ulicy Artyleryjskiej 30 w Siedlcach vis a vis dawnych zakładów Nowotki doszło do wypadku drogowego. W wyniku którego śmierć na miejscu poniósł mężczyzna o nieustalonej w chwili obecnej tożsamości.

Ofiarą jest mężczyzna w wieku około 60-65 lat wzrostu 177 cm, krępej budowy ciała, włosy krótkie proste siwe, oczy szare, nos średni, brak uzębienia w górnej i dolnej szczęce (posiadał protezy).
UBIÓR:
Czapka granatowa z daszkiem z napisem logo IMPEX, bluza robocza niebieska zapinana na guziki, sweter półgolf zgniła zieleń, koszula w paski podłużne zielono-biało-czarno-czerwone, bluzka w poprzeczne paski szaro-czarne, spodnie sztruksy szare, slipy szare, buty gumo – filce z obszyciem pomarańczowym.
Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu danych personalnych ofiary wypadku proszę o kontakt z Komendą Miejską Policji w Siedlcach pod nr tel. 25 643-23-60 oraz 997 lub 112.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?