SPIN

„Przeminęło z wiatrem” czyli kolejna odsłona cyklu „Do zobaczenia…”

Aneta Borkowska wtorek, 19 października 2010, 18:01 Kultura, Wydarzenia

„Myślę, że w przypadku tego filmu z czystym sumieniem mogę sobie odpuścić pisanie streszczeń. Wszyscy mieszkańcy planety Ziemia ten film bowiem znają, jeśli nie z powieści, to właśnie dzięki jej wspaniałej ekranizacji” – Marcin Kamiński.

Zapraszamy na kolejny film z cyklu „Do zobaczenia…”, który już 21 października o godzinie 19. i za jedyne 14 zł  w NoveKino. Tym razem na wielkim ekranie zobaczymy „Przeminęło z wiatrem” w reżyserii George Cukor`a. Film ten to ekranizacja bestsellerowej powieści Margaret Mitchell, która stała się najbardziej znaną produkcją hollywoodzką w historii kina.

Film opowiada o losach Scarlett O’Hara (Vivien Leigh), beztroskiej, pięknej i otoczonej kawalerami dziewczyny, której przyjemne i bogate życie przerywa niosąca z sobą śmierć i zniszczenie wojna. Równocześnie spada na nią wieść o ślubie Ashleya (Leslie Howard), w którym potajemnie się kochała, z nienawistną jej Melanią (Olivia de Havilland). Scarlett, chcąc zrobić mu na złość, przyjmuje oświadczyny pierwszego z brzegu mężczyzny, który bardzo szybko umiera. Jako wdowa Scarlett zostaje pozbawiona wszelkich zabaw i przyjemności. Wtedy w jej życiu zjawia się awanturnik – Rhett Butler (Clark Gable).

Po filmie będzie można napić się piwa (bezalkoholowego). Dodatkowo każdy bilet bierze udział w losowaniu atrakcyjnych nagród: alkoholu o wartości prawie 400 zł., zaproszenia na obiad do restauracji „Palce Lizać” (bez ograniczenia cenowego).

Przypominamy również, że do zdobycia bilet na film. Szczegółowe informacje tutaj.

Komentarze (1)

  1. syzyf dodano 11 lat temu

    wielki film!

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?