SPIN

POLICJA: Szkolni dilerzy w areszcie

Aneta Borkowska piątek, 21 stycznia 2011, 15:18 Aktualnie, Wydarzenia

Wczoraj (20 stycznia) w jednej z siedleckich szkół ponadgimnazjalnych zatrzymano dwóch uczniów podejrzewanych o handel na jej terenie środkami odurzającymi. Jak się okazało, podejrzenia wobec nich okazały się słuszne, ponieważ znaleziono przy nich torebki tzw. dilerki z zielonym suszem. Wstępnie przeprowadzone testy wykazały, że zielony susz to marihuana, którą sprzedawali oni swoim szkolnym kolegom. Zatrzymanym uczniom grozić może do 10 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj w jednej z siedleckich szkół ponadgimnazjalnych nauczyciel tej szkoły w trakcie dyżuru na przerwie około godz. 12.45 wszedł do szkolnej toalety aby sprawdzić tam porządek. Jeden z obecnych w toalecie uczniów zareagował na tą wizytę dość nerwowo. Pedagog zauważył, że uczeń próbuje skryć w dłoni plastikową torebkę tzw. dilerkę. Na prośbę nauczyciela, aby pokazał, co ma w dłoni, uczeń rzucił się do ucieczki. O całym zdarzeniu pedagog powiadomił dyrekcję szkoły oraz dzielnicowego. Ucznia szybko złapano. Obecny na miejscu dzielnicowy oraz pedagodzy szybko ustalili, że na terenie szkoły ma on swego wspólnika. Przy drugim z uczniów znaleziono fifkę oraz cztery dilerki z zawartością marihuany. Po tych ustaleniach dwaj uczniowie trafili do policyjnego aresztu, a pracujący przy tej sprawie policjanci ustalili, że zatrzymani sprzedawali ją kolegom w szkole. Obecnie sprawcy, którymi są 17 i 18 letni uczniowie II klasy, oczekują w areszcie na decyzję prokuratury. Przestępstwo handlu narkotykami zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

kom. Jerzy Długosz

8 komentarzy

 1. teka dodano 11 lat temu

  Ciekawe kiedy w innych siedleckich szkołach nauczyciele będą "mieli jaja", żeby się tak zachować? Bo przecież oficjalnie w żadnej nikt nie widzi problemu….

 2. Med** dodano 11 lat temu

  taaaaa teraz niech mu jeszcze order dadza ten nauczyciel to ma cos z bania nie tak

 3. Axel dodano 11 lat temu

  Med** czy jak ci tam. Nie wiem co jest nie tak z banią nauczyciela jak piszesz. Ale twoją należałoby za to obciąć i głęboko zakopać. Mniej by śmierdziało d… .

 4. może to był przyszły płemieł ? (przykład idzie z góry) dodano 11 lat temu

  taaaa, Med** popiera takich ***piii***, bo teraz mamy w Polsce róbta co chceta, tolerancja, liberalizm, korupcja… kwitnie zioło i wesoło.
  Słowem: bagno.

 5. heheczki dodano 11 lat temu

  to teraz będą musieli zamknąć połowę młodzieży polskiej, ja bym wolał zalegalizować

 6. Gość dodano 11 lat temu

  Słoniu trzymaj się będzie dobrze!!!!!

 7. MoherFucker dodano 10 lat temu

  Za głupotę się płaci.

 8. ktos !! dodano 10 lat temu

  Słoniu h…… sie stało ale bedzie dobrze !!!

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?