SPIN

POLICJA: Zatrzymany za zrywanie plakatów wyborczych

Beata Głozak poniedziałek, 3 października 2011, 16:18 Aktualnie, Wydarzenia

Siedleccy policjanci zatrzymali w miniony weekend (01.10) 26 – letniego mieszkańca powiatu siedleckiego, który na terenie miasta usuwał plakaty wyborcze jednego z kandydatów do sejmu. Zatrzymany mężczyzna w najbliższym czasie za swój czyn odpowie przed sądem.

W minioną sobotę (01.10) około godz. 6.30 rano dyżurny siedleckiej komendy został poinformowany, że ulicami Siedlec idzie młody mężczyzna i zrywa plakaty wyborcze. We wskazany rejon skierowano patrol. Policjanci potwierdzili zgłoszenie. Na ulicach Armii Krajowej i 3 Maja leżały pozrywane plakaty jednak w tym rejonie nie było sprawcy. Po kilku minutach na ulicy Sokołowskiej zobaczono mężczyznę, który właśnie zrywał ze słupa plakat. Sprawcę zatrzymano. Był to 26 – letni mieszkaniec pow. siedleckiego. Do usuwania plakatów używał cążek kosmetycznych. W najbliższym czasie sprawca za swój czyn odpowie przed sądem.

Autor: nadkom. Jerzy Długosz; KMP w Siedlcach/opr. bg

4 komentarze

 1. psl???? dodano 9 lat temu

  czyzby psle???? ciekawe czyje zrywał????

 2. miał rację bo już nie da się patrzeć na te zadowolone czerwone mordy dodano 9 lat temu

  kryzys, a to wszystko za nasze pieniądze. ciekawe ile kosztuje wystawienie rusztowania na placu sikorskiego z maskami, na które NIE należy głosować.

 3. hahah dodano 9 lat temu

  popieram ww zatrzymanego

 4. Wyborca dodano 9 lat temu

  Hołdys powiedział coś takiego: nikt nie zmusi mnie, abył głosował na kretynów.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?