SPIN

Otwarcie Orlika przy ul. Gospodarczej

Beata Głozak poniedziałek, 14 listopada 2011, 09:59 Aktualnie, Wydarzenia

Dzisiaj równo w południe nastąpi otwarcie kolejnego „Orlika” w Siedlcach. Tym razem będzie to boisko przy ul. Gospodarczej. Warto dodać, że na wykonawcę – gdyńską firmę Panorama II zostały nałożone kary umowne w wysokości 66 tys. zł za niedotrzymanie terminu wykonania kompleksu sportowego (3 tygodnie opóźnienia). Administratorem jest ZSP nr 4.

W skład obiektu weszły: boisko piłkarskie  ze sztuczną nawierzchnią, place i urządzenia do gry w siatkówkę i koszykówkę, szatnie i węzły sanitarne. Jego koszt zamknął się w kwocie 1,1 mln zł. Po 333 tys. zł wyniosło dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego. Pozostałe środki pochodziły z budżetu miejskiego.

W Siedlcach jest kilka boisk powstałych w ramach ministerialnego programu „Moje Boisko – Orlik 2012” i znajdują się one przy ulicach: Pescantina, Starowiejskiej, ks. J. Popiełuszki, 10 Lutego, Granicznej. W styczniu br. przy PG nr 4 (ul. Pescantina) otwarto pierwszego Białego Orlika, czyli sztuczne lodowisko.

bg

Komentarze (1)

  1. ele dodano 10 lat temu

    Nie popłacili podwykonawcom….jak zwykle oszuści

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?