SPIN

Otwarcie Orlika przy ul. Gospodarczej

Beata Głozak poniedziałek, 14 listopada 2011, 09:59 Aktualnie, Wydarzenia

Dzisiaj równo w południe nastąpi otwarcie kolejnego „Orlika” w Siedlcach. Tym razem będzie to boisko przy ul. Gospodarczej. Warto dodać, że na wykonawcę – gdyńską firmę Panorama II zostały nałożone kary umowne w wysokości 66 tys. zł za niedotrzymanie terminu wykonania kompleksu sportowego (3 tygodnie opóźnienia). Administratorem jest ZSP nr 4.

W skład obiektu weszły: boisko piłkarskie  ze sztuczną nawierzchnią, place i urządzenia do gry w siatkówkę i koszykówkę, szatnie i węzły sanitarne. Jego koszt zamknął się w kwocie 1,1 mln zł. Po 333 tys. zł wyniosło dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego. Pozostałe środki pochodziły z budżetu miejskiego.

W Siedlcach jest kilka boisk powstałych w ramach ministerialnego programu „Moje Boisko – Orlik 2012” i znajdują się one przy ulicach: Pescantina, Starowiejskiej, ks. J. Popiełuszki, 10 Lutego, Granicznej. W styczniu br. przy PG nr 4 (ul. Pescantina) otwarto pierwszego Białego Orlika, czyli sztuczne lodowisko.

bg

Komentarze (1)

  1. ele dodano 9 lat temu

    Nie popłacili podwykonawcom….jak zwykle oszuści

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?