SPIN

Raper z Siedlec walczy na You Tube

Aneta Borkowska poniedziałek, 2 kwietnia 2012, 09:49 Siedlce, Wydarzenia
Raper Mikus (w tle) - koncert w Fonobarze w Warszawie

Raper Mikus (w tle) - koncert w Fonobarze w Warszawie

Nasz portal dostał informację od czytelnika o tym, że siedlecki raper „Mikus” (Patryk Mikus)  bierze udział w konkursie organizowanym przez jedno z największych polskich wydawnictw hip-hopowych jakim jest wydawnictwo Stoprocent.

Utwór, który najbardziej przypadnie do gustu raperowi Sobocie (ze Stoprocent) da szansę zwycięzcy nagrać wspólny utwór. Aby wygrać należało stworzyć zwrotkę, nagrać do niej prosty filmik i zdobyć jak najwięcej pozytywnych głosów i wyświetleń na You Tube.

Utwór Mikusa dzień po publikacji zdobył 100 pozytywnych głosów i 2000 wyświetleń. Obecnie ma ponad 4 tysiące.  Prezentujemy konkursowy utwór i zachęcamy do oddawania głosów by pomóc siedlczaninowi.

Mikus ft Globek – Oddany

httpv://www.youtube.com/watch?v=s8j4ANUppU0

2 komentarze

  1. Kamil dodano 10 lat temu

    Bardzo dobrze. Powodzenia.

  2. Jacek dodano 10 lat temu

    co to ma być? promujecie (ten fragment komentarza nie został zaakceptowany przez administratora, ponieważ został uznany za obraźliwy)? co oni mają do powiedzenia? tylko klną w tej swojej niby muzyce.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?