SPIN

Prezydent Bronisław Komorowski w Siedlcach

Aneta Borkowska środa, 12 czerwca 2013, 15:24 Aktualnie

Prawdopodobnie 20 czerwca w Siedlcach z wizytą będzie przebywał prezydent Bronisław Komorowski – napisał na swoim Twitterze poseł PO Jacek Kozaczyński. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić wizyta prezydenta będzie krótka, a związana jest z promocją konkursu „Dobry Klimat dla Rodziny”.


8 komentarzy

 1. Siedlczanin dodano 9 lat temu

  Jaki tu jest dobry klimat dla rodziny obłuda. Jak Komorowski coś lansuje to jak tusk żeby ukryć prawdę więc w Siedlcach musi być bardzo źle albo robią duży wałek że aż Komoruski pomaga robić zasłonę. Dobry klimat dla rodziny 😀 😀 😀 to dlaczego wyjeżdżają te rodziny z Siedlec czemu wielu dojeżdża za pracą do Warszawy???!!!!!!!!!!! Czemu wielu zabiera rodziny za granicę??!!!! Czemu tu młodzi nie mają pracy??!!!! Więc się pytam gdzie ten klimat dla rodziny ??!!! Może dla waszych partyjnych patałachów którzy biorą kasę po urzędach za siedzenie po znajomościach liżąc tyłki jaśnie rozwalającym to miasto.

 2. Do Siedlczanin dodano 9 lat temu

  Jaki z Ciebie siedlczanin. Dalej […] z naszego miasta. Potrafisz tylko narzekać. Weź i wyjedź wreszcie, albo weź się do roboty. Dla Ciebie wszyscy są be … bo nie chce się robić, ale w necie wypisywać głupoty to masz czas. Wynocha!!!

  • Realista dodano 9 lat temu

   Oszołom ,ślepy, ew. z PO . (kropka)

 3. miniStrant dodano 9 lat temu

  Może PO pokaze zlikwidowane zakłady pracy, które razem z PiSem i Radą Miasta likwidowało.Zapewne jest się czym pochwalic.

  • ANNA dodano 9 lat temu

   WIDOCZNIE TY MINISTRANCIE MASZ PRACĘ PRZY KOŚCIELE BO JAK WIDAĆ TY TEZ MASZ CZAS ZEBY SIEDZIEĆ I WYPISAYWAĆ PSEUDOPATRITYCZNOLOKALNE GŁUPOTY PRZETRZYJ SOBIE OCZY TO ZOBACZYSZ NA CO NAPRAWDE IDĄ W SIEDLCACH PIENIĄDZE I DLA KOGO

 4. do minicostam dodano 9 lat temu

  Chyba jednak masz coś z głową. Przypomnij sobie kiedy padały te zakłady. O platformie i pisie nikt wtedy nie myślał. Pewnie znowu jakiś palikociak się odezwał. Wasz guru, najpierw zarobił kaskę na kupnie kilku lubelskich fabryk, a teraz wymaga aby budować kolejne fabryki, które kupi ze swoimi nowymi towarzyszami. Potem znowu na nich zarobi Palikot i spółka.

 5. Mariusz dodano 9 lat temu

  Zapraszamy serdecznie Panie Prezydencie 🙂

 6. zmartwiony dodano 9 lat temu

  Siedlczanin ma rację – niestety. DO Siedlczanin, ale z miasta nikogo nie będę wyganiał. A może tak razem coś by udało się zmienić?

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?