SPIN

POLICJA: Nowe samochody w prezencie

Aneta Borkowska czwartek, 19 grudnia 2013, 09:39 Siedlce

Trzy skody yeti trafią do końca roku do siedleckiej komendy policji i wyjadą na drogi już w Święta Bożego Narodzenia.  Skody yeti to samochody, które świetnie radzą sobie na ruchliwych drogach i wymagających terenowych traktach.

Wyposażone są w silniki 1.4 o mocy 122 KM. Pieniądze na zakup nowych aut pochodzą ze środków Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu, Komendy Głównej Policji oraz jednostek samorządowych, gdzie trafią radiowozy. Będą to radiowozy zarówno oznakowane, jak i nieoznakowane.

Ogólnie do jednostek miejskich i powiatowych policji podległych Komendzie Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu trafi 30 takich samochodów.

tekst oraz zdjęcia: KWP Radom / opr.ab

3 komentarze

  1. traktorzysta dodano 8 lat temu

    Darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby, ale jakoś średnio jak dla mnie taki samochód pasuje do policji. Bardziej straż miejska, ale policja i Skoda Yeti?

  2. Karol dodano 8 lat temu

    Na pewno się przydadzą. Ulice w Siedlcach w katastrofalnym stanie i na remonty nie ma co liczyc

  3. Mamoń dodano 8 lat temu

    W prezencie? A od kogo? Od podatników. Na marginesie nie rozumiem dlaczego Skoda Yeti – cena wysoka, auta przeciętne, właściwości terenowych prawie żadnych. Wg mnie już lepszym rozwiązaniem byłaby Dacia Duster.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?