SPIN

Koncert „Dwa Słowa na wiosnę”

Aneta Borkowska sobota, 22 marca 2014, 08:57 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

dwa slowa caly

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 27 marca o godz. 19. do Sali Białej na koncert zespołu Dwa Słowa – „Dwa Słowa na wiosnę”. W programie usłyszymy zarówno autorskie kompozycje Macieja Turkowskiego jak również znane utwory polskich artystów sceny muzycznej (między innymi Jana Kondraka, Grzegorza Tomczaka, Krzysztofa Napiórkowskiego) w nowych aranżacjach. Jest to doskonała propozycja na pierwsze dni wiosny. 

Zespół „Dwa Słowa” wystąpi w składzie: Ewelina Szałkiewicz, Maria Misiak, Olga Ślepowrońska, Małgorzata Grochowska, Piotr Posiadała, Damian Kryński i Maciej Turkowski oraz gościnnie Marika Kraujutowicz.

Zespół „Dwa Słowa” powstał w 2013 roku i działa pod opieką artystyczną Macieja Turkowskiego. W skład zespołu wchodzą muzycy i wokaliści, którzy wraz z zaproszonymi gośćmi realizują autorskie projekty artystyczne. Jest to grupa licealistów i studentów, którzy solowo i w różnych składach zajmują się piosenką literacką, poezją śpiewaną i szeroko rozumianą muzyką z kręgu „Krainy łagodności”. Swój warsztat doskonalą poprzez próby, warsztaty wokalne i uczestnictwo w przeglądach artystycznych.

Wstęp wolny.

źródło: MOK (reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?