SPIN

Rzut karny uratował Pogoń

Aneta Borkowska niedziela, 23 marca 2014, 19:34 Sport

Nasi piłkarze z Pogoni Siedlce na własnym boisku i przed własnymi kibicami wygrali dzisiaj z Radomiakiem Radom 1:0. Jedynego, dającego zwycięstwo gola dla siedleckiego klubu strzelił z rzutu karnego Krystian Wójcik.

– W naszym przypadku to kolejny mecz, w którym gramy dobrą piłkę i przegrywamy po błędach indywidualnych, na co nie ma się wpływu – powiedział Marcin Jałocha, trener Radomiaka Radom. – Stworzyliśmy sobie przynajmniej dwie sytuacje do tego żeby strzelić bramkę – dodał.

Marcin Jałocha, trener Radomiaka (posłuchaj)

Marcin Jałocha, trener Radomiaka

– Mecz był wyrównany. Staraliśmy się robić wszystko żeby przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę – powiedział Daniel Purzycki, trener MKP Pogoni Siedlce. – to był naprawdę ciężki mecz. Czasami szczęśliwie się dzieje, że wygrywa się mecze, zdobywa punkty i to jest w tej chwili moim zdaniem najważniejsze – podkreślił.

Daniel Purzycki, trener siedlczan (posłuchaj)

Daniel Purzycki, trener Pogoni

3 komentarze

  1. mniniStrant dodano 7 lat temu

    Słaba gra, ale wynik się liczy teraz trzy pkt, ale po trzech meczach strata pięciu potrzeba trzech z Limanowa. Błędy bramkarza to stary problem obrona robiła zamieszanie pod własną bramką. Zamiast sprzątać przedpole to doprowadzała do sytuacji bramkowych. Natomiast ważne są pkt. i tu sporo pracy powinna mieć obrona już na 25-30 metrze.Trzymam kciuki za następne mecze

  2. F3 dodano 7 lat temu

    nie p…. jeden błąd bramkarza natomiast przynajmniej 3 razy wybronił 100%

  3. Sympatyk piłki nożnej dodano 7 lat temu

    Cieszę się, że piłkarze Pogoni dobrze sobie radzą. Zawsze są porażki i zwycięstwa, jak to w piłce nożnej. Ale póki co to im gratuluję.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?