SPIN

Garbaczewski pokonał mistrza Polski

Beata Głozak poniedziałek, 22 września 2014, 18:42 Sport

Maciej Garbaczewski z Ogniska TKKF Siedleckie został uznany najlepszym zawodnikiem podczas Pucharu Polski Seniorów Low Kick.

Zawody, które odbywały się 20 i 21 września w Kobyłce były jednoczesnie ostatnim sprawdzianem i kwalifikacją na Mistrzostwa Europy w Kickboxingu formuły Low Kick. Najlepszym zawodnikiem turnieju bez podziału na kategorie wagowe został Maciej Garbaczewski, który startował w kategorii wagowej 67kg. Zawodnik Ogniska TKKF Siedleckie pokonał aktualnego Mistrza Polski Macieja Grzegorzewskiego z klubu Human Białystok. Walka była bardzo zacięta. W drugiej rundzie Garbaczewski po celnym kopnięciu na głowę doprowadził do wyliczenia zawodnika z Białegostoku.

Siedlczanin pokazał dobrą formę po ciężko przepracowanym okresie wakacyjnym. Teraz został tylko szlif na Mistrzostwa Europy, które odbędą się w Bilbao w Hiszpanii w dniach 18-26.października.

info: Andrzej Garbaczewski

3 komentarze

 1. głosujący na NIE dodano 9 lat temu

  Zmieńcie tytuł, no chyba, że znowu przed wyborami promujecie innego Garbaczewskiego tak jak robiliście 4 lata temu. A on już radnym mam nadzieję, że nie zostanie 🙂

 2. :) dodano 9 lat temu

  Zgadzam się z przedmówcą…
  Jeśli mogą Panie wziąć pod uwagę fakt, że niestosowne jest pisanie samego nazwiska.
  Zwyczajowo przyjmuje się pisanie: Pan X, lub nazwisko wypada poprzedzić imieniem bądź funkcją.
  Zastrzegam, że ogólnie podobają mi się artykuły na SPIN ale razi mnie pisanie samego nazwiska. Tylko tyle.
  Pozdrawiam.

 3. brawo Maciek dodano 9 lat temu

  Super, Garbaczewski jest rewelacyjny!

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?